již 26 let na trhu pro vás

Perníková chaloupka

22. 10. od 16:00

Klasická pohádka v mistrném podání Divadla Zuzany Fricové.

Žili, byli Jeníček a Mařenka. A ti zabloudili v hlubokém lese. Ale naštěstí v dálce zahlédli světýlko...  Ovšem ne každá chaloupka skrývá v sobě bezpečí. Zlá Ježibaba, která v chaloupce  bydlí spolu s Ježidědkem si usmyslí, že si Jeníčka upeče v peci. Jak se bystrým dětem nakonec podaří uniknout a Ježibabu s Ježidědkem potrestat?

Karneval zvířat

15. 10. od 16:00

Lidové písničky a veselé tancování s Dagmar Čemusovou. V rámci pořadu si děti připomenou lidové písničky o zvířátkách žijících na dvorečku€“ Kočka leze dírou; Skákal pes; Pásla ovečky, Když jsem husy pásala; Dú kravičky a Já mám koně. Kromě toho si také zatancují a se svými zvířecími kamarády si vyzkouší různá pěvecko-intonační a dechová cvičení. Seznámí se rovněž nenásilnou formou s některými částmi stejnojmenného hudebního díla Camilla Saint-Saënse.

Jak se hledají princezny

8. 10. od 16:00

Herci, maňásci i děti společně osvobodí princeznu! Hraje Divadlo Bořivoj. Loutková hra s maňásky v dřevěném paravánu, herci a muzikou. Za aktivní účasti dětí se trojice zázračných kumpánů snaží osvobodit princeznu z čarodějova zajetí. Příběh je zpracován podle pohádky Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Inscenace vychází z tradice českého loutkového divadla. Příběh přináší téma přátelství a kamarádské pomoci v nouzi. Vypráví o lásce, která přece jen něco stojí.

Jizerské pohádky

1. 10. od 16:00

Jizerské pohádky: Hřiště skřítků, O hádavé ženě, Zlaté listí

Tři pohádky o tom, co se může stát pod Ještědem hraje Darina Martinovská. Scénář na motivy podještědských pověstí napsala, výtvarné řešení zpracovala a krásně hraje: Darina Martinovská

 

 

Kde nás najdete

Pražská 14

Liberec 1

460 01

 

Otevírací doba

OBVYKLÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Po–Pá: 900–1800

So: 900–1400

Ne: 1400–1800

Kontaktujte nás

Knihkupectví 

Tel: +420 485 105 243 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Antikvariát

Tel: +420 485 105 755

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeden dům, deset zákoutí, desetitisíce knih. . .