již 28 let na trhu pro vás

Rozdělená společnost: Ne nestačí

úterý 29. 1. od 18:00

Večer nad knihou nakladatelství Argo od kanadské novinářky Naomi Kleinové. Následovat bude diskuse s filmovým a divadelním režisérem Petrem Zelenkou a Ondřejem Císařem, členem Sociologického ústavu AV ČR, o tom, jak by mohl vypadat plán na uzdravení rozdělené společnosti, kterému lze říci ano. https://argo.cz/knihy/ne-nestaci/


Naomi Kleinová
je cenami ověnčená novinářka, dokumentaristka a autorka mezinárodních bestsellerů literatury faktu - například Bez loga: Zacíleno na značkové tyrany nebo Šoková doktrína: Vzestup kalamitního kapitalismu. V listopadu 2016 obdržela prestižní australskou cenu míru Sydney Peace Prize. Její knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků.

Petr Zelenka
je český scénárista, dramatik a filmový režisér. Je držitelem Ceny Alfréda Radoka za divadelní hru Příběhy obyčejného šílenství a hned několika filmových cen Český lev (Knoflíkáři, Rok Ďábla, Karamazovi, Ztraceni v Mnichově).

Ondřej Císař
je český politolog a sociolog, šéfredaktor Sociologického časopisu, vede přednášky na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Jeho výzkum se zaměřuje především na politickou mobilizaci, sociální hnutí a sociologickou analýzu současných demokracií.

Spolupořadatelem večera je nakladatelství Argo www.argo.cz
vstupné 60,- / důchodci a studenti 30,-

 

 

 

Kde nás najdete

Pražská 14

Liberec 1

460 01

 

Otevírací doba

OBVYKLÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Po–Pá: 900–1800

So: 900–1400

Ne: 1400–1800

Kontaktujte nás

Knihkupectví 

Tel: +420 485 105 243 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Antikvariát

Tel: +420 485 105 755

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jeden dům, deset zákoutí, desetitisíce knih. . .